O NAS

Jesteśmy grupą młodych Wrocławian, których celem jest dostarczanie nowej formy mobilności dla mieszkańców Wrocławia bez samochodu oraz zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i zanieczyszczeń. Na świecie od kilkunastu lat rozwija się trend car sharing w którym upatruje się szanse na rynkowe rozwiązanie problemów jakości powietrza i nadmiernego ruchu miejskiego. To zwróciło naszą uwagę i zamierzamy przyłączyć się do tego globalnego trendu wprowadzając car sharing we Wrocławiu. Nasza inicjatywa ma charakter lokalny i uważamy, że Wrocław jest najlepszym miastem w Polsce, gdzie car sharing ma szanse zaistnieć z powodzeniem a tym samym zapoczątkować ten trend w innych polskich miastach.

CEO/FOUNDER GRZEGORZ JAWORSKI
Wrocławianin, absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej, pomysłodawca GoGet.pl, który łączy zespół osób zaangażowanych w ten projekt.    
 • W zeszłym roku usługę car-sharingu zaczęła oferować we Wrocławiu firma GoGet.pl, która wynajmuje małe auta Ford Fiesta i Kia Rio, kompaktowe Hyundai i30 oraz elektryczne BMW i3.
  Gazeta Wyborcza WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA
 • Carsharing staje się coraz popularniejszy w Stanach Zjednoczonych, ale działa też w Europie, m.in. we Francji i w Niemczech. W Polsce też mamy przykłady wdrożeń. We Wrocławiu jeździ GoGet.pl, a w Warszawie 4Mobility.
  Spider's Web BLOG BLISKO TECHNOLOGII
 • Nie trzeba mieć własnego samochodu, by móc z niego od czasu do czasu skorzystać. Można nie płacić za naprawę, ubezpieczenie, czy sprzątanie auta. Car sharing to alternatywa dla klasycznych wypożyczalni samochodów, która przywędrowała do Polski.
  Transport-Publiczny.pl WSZYSTKO O ROZWOJU NOWOCZESNEGO TRANSPORTU W POLSCE
 • Wrocław szykuje się do uruchomienia latem tego roku systemu GoGet, w Warszawie funkcjonują serwisy (np. Locomoto) kontaktujące ze sobą osoby prywatne chcące wynająć „na chwilę” samochód w systemie peer to peer.
  Money.pl NAJPOPULARNIEJSZY PORTAL O FINANSACH W POLSCE
 • Właśnie rozpoczynający działalność we Wrocławiu operator GoGet, jeden z pierwszych na rodzimym rynku, pobiera za wynajem Smarta 9 zł za godzinę i 90 gr za każdy kilometr. Koszty można jednak obniżyć nawet o 30% w abonamencie.
  CHIP MAGAZYN POŚWIĘCONY KOMPUTEROM/INTERNETOWI

  Współpraca z BMW

  Wprowadzenie auta elektrycznego do floty.

  W ramach współpracy z BMW Inchcape Motor zaoferowaliśmy wszystkim naszym użytkowniom niezwykłe auto elektryczne BMW i3 w bardzo przystępnej cenie. BMW i3 to nie „tylko zwykły ekologiczny samochód”: jego zwinność i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,3 s gwarantuje autentyczną – elektryczną – radość z jazdy.

  2017

  Tysiąc wypożyczeń

  W ciągu pierwszego roku osiągneliśmy liczbę tysiąca wypożyczeń.

  Nasze auta zostały wypożyczone ponad tysiąc razy w ciągu pierwszego roku. Południe Wrocławia, czyli dzielnica Krzyki to obszar z którego zarejestrowało się najwięcej użytkowników, dlatego tam najczęściej można spotkać GoGet auta.

  2016

  Start

  1 Lipca 2015 to dzień, w którym car sharing zawitał do Wrocławia.

  Po blisko dwóch latach prac nad stworzeniem systemu rezerwacji oraz połączeniem go z system kontroli dostępu do auta mogliśmy zaoferować bez obaw usługę Wrocławianom. Okazało się też, że zrobiliśmy to jako pierwsi w Polsce.

  2015

  Pomysł

  Car sharing od ponad 10 lat z powodzeniem funkcjonuje na świecie.

  Skoro w tylu miejscach na świecie sprawdziła się idea car sharingu i branża ta notuje dynamiczny rozwój, to czemu by nie spróbować tego u nas. Prace nad projektem ruszyły we wrześniu 2013.

  2013